و اما پاييز ...

  به نام آنکه پاييز را بارانی آفريدبارانی آفريد...  

...تقديم به آنکس که نگاهش دچار دوست داشتن است...

   ... و اما پاييز ؛ فصلی که درختان، بی خويشتن می شوند. و اشک شوق از در چشمان آسمان حلقه می زند، و می بارد.   و پاييز آغاز می شود. با نيلوفرانی که تا انتهای بی خويشتنی می پيچند و می پژمرند. در حالی که هنوز با شکفتن گلهايشان؛ رسيدن سحر را می سرايند.

   و اما پاييز ؛ با شور بارانيش. فصل تحول درختان. فصل تولد دنيای تنهايی. فصلی که پيکرها به فراموشی می روند. و درختان بی خويشتن، به فراترها سفر می کنند. و نياز خالصانه شاخه ها آشکار می شود. و درختان، فرياد عصيانگر می شوند، از زمين دو بعدی زمان و مکان. سفری از ديار زمان و مکان، به فراترهای آسمان؛ به دنيای تنهايی؛ به بی خويشتنی...  و اما انسانها در پی علت زردی برگهایند! به دور «خود» می چرخند!...

   و پاييز برگريزان. انگار در هوای بارانی دوست داشتن، ناگهان خدا به درختان نگاه کند! انگار باد سرد پاييزی، از ناکجا، راز دوست داشتن را به گوش همه برگها زمزمه می کند، و درختان را هوش از سر می برد. و انسانها در پی سرما، همچنان لباس عادت به ذهن خود می پوشند!

   و اما پاييز؛ فصلی که «عشق» پايان می گيرد و از سر گرفته می شود اما اين بار، «من» از دفتر عشق خط می خورد، و عشق، « دوست داشتن » می شود.

   و اما پاييز؛ فصل تولد من، فصل تحول من، فصل فراموشی «من»، فصل هميشگی من...

حاشيه- سلام. سلام به همه پاييزی ها، همه ستاره ها. سلام به همه دوستای خوب. شروع فصل بارونی پاييز، مبارکتون باد... از همه شما ممنون که پيام ميذاريد.10.gif و همينطور از شماها که پيام نميذاريد اما دارين می خونين!28.gif و همين طور خيلی ممنونم از مداد قرمز عزيز که منو خيلی شرمنده کرده!08.gifمداد قرمز عزيز، پاييزت مبارک و بارونی باد. بيا تا از کوچه به خيابان برسيم، بی واهمه از باران گوييم... منتظر وبلاگت نيز هستيم!32.gifرويای خيال انگيز عزيز: قبوليتو تو کنکور تبريک ميگم.35.gif منتظر سوغاتی نيز هستيم!09.gifمصی جان: خوشحالم.01.gif ادامه می دم : به نوشتن و به خوندن وبلاگت! 03.gifو زهرا (28.gif!) همچنان خواننده نقاشی های عشقت هستم01.gif... شادی عزيز: تولدت به اندازه وسعت درياها مبارک... (اضافه شده در۹مهر! ببين! متن شماره قبلی رو هم يه نگا بنداز! می گن دل به دل را داره من اونجا تولدتو تبريک گفتم!)از همه دوستان خوب ديگه هم خيلی خيلی ممنون: فلورای عزيز، محسن(همون باغبونه!) ،باران پاييز، ... همه و همه که اسمشون تو خاطرم نيست. سعی ميکنم زودتر بيام وبلاگتون. اين روزا خيلی کم ميتونم اينترنت کار کنم! حق بدين! 15.gif

حاشيه- اين sharemation خرابه؟ چرا اينجوري؟ می خواستم يه تغييرات کوچيک تو قالب بدم! که دادم! قشنگ شده؟...

باغ بی برگی، که می گويد که زيبا نيست؟...پادشاه فصل ها : پا يیــــــــز پايیـــز پاييز ... (اخوان)

/ 0 نظر / 9 بازدید